OZS Guzikówka Krosno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Najbliższe spotkanie - TRENING: Sobota 14:00 ! EuroBoisko ul.Bursaki w Krośnie !
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Florian Rymanów Zdrój - LKS Lubatówka 1:2
  • Burza Rogi - GKS Krościenko Wyżne 4:2
  • LKS Głowienka - Karpaty Krosno 2:5
  • Guzikówka Krosno - Huragan Jasionka 3:2
  • Karpaty Klimkówka - Tęcza Zręcin 4:2

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Znowu bez punktów

• autor: patryko330, 2012-09-10 10:08

Dnia 08.09.2012r (sobota) o godzinie 12:00 na boisku w Lubatówce rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe w sezonie 2012/2013. Niestety po drugiej kolejce zostajemy nadal bez punktów. W tym meczu miejscowym ulegliśmy aż 7:3 !!!

W tym meczu mieliśmy poważne kłopoty z kadrą, która niestety w ostatnich chwilach do wyjazdu się pozbierała, na ławce rezerwowych mieliśmy zaledwie 2 zawodników z czego jeden był z młodszej drużyny trampkarzy, dziękujemy koledze, że w razie potrzeby zasiadł na ławce juniorskiej.

W pierwszej połowie cały czas nasza drużyna goniła wynik. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył zawodnik z Lubatówki i przegrywamy 1:0. Chwile później było 1:1 autorem bramki okazał się Maciej Krakowiecki, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Niestety nie cieszyliśmy się długo z remisu bowiem nie minęła minuta i tracimy drugą bramkę i jest 2:1, niedługo pózniej było już 2:2 a na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Długosz, który w tym meczu zadebiutował w barwach naszego klubu, jego występ był bardzo udany czego dowodzi bramka strzelona już w pierwszym jego występie. Mamy nadzieję, że to nie była ostatnia bramka w sezonie i będzie ich dużo więcej. Tuż po bramce Arka na 2:2 tracimy kolejną bramkę i jest 3:2, ale nasza drużyna nie traci nadziei na strzelenie bramki dobrym tego przykładem była bramka na 3:3 a strzelcem okazał się Kamil Hejnar, który zaczął karierę w drużynie juniorskiej od tego sezonu, ponieważ skończył wiek Trampkarza. Jest to pierwsza bramka Kamila w Juniorach, przypomnę, że Kamil jest Obrońcą a świetnie się odnalazł w polu karnym i pewnym technicznym strzałem zaskoczył bramkarza gospodarzy. Dzięki Kamilowi jest 3:3, ale nie do końca pierwszej połowy byliśmy zdeterminowani i tracimy tuż przed gwizdkiem na zejście do szatni tracimy bramkę na 4:3 i oto tym wynikiem kończy się połowa.

W drugiej połowie nasza drużyna chciała jak najszybciej strzelić bramkę na remis przez długi okres czasu Lubatówka była zamknięta na własnej połowie lecz dzisiaj obrona Lubatówki robiła co mogła, aby nie stracić bramki i można powiedzieć że im się to udało, ponieważ nasza drużyna nie strzeliła już bramki w 2 połowie meczu. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i kilka kontr i zrobiło się 7:3. Przy bramce na 6:1 nasz bramkarz zaliczył kiksa, ale tym się zbytnio się nie przejmujemy, ponieważ i tak wynik już był dosyć niekorzystny, ale trzeba przyznać, że bez naszego bramkarza który gra w drużynie trampkarzy zgodził się też bronić w drużynie juniorskiej to też trzeba sobie uświadomić.  Wynik końcowy jak już wcześniej wspomniałem 7:3 dla drużyny z Lubatówki to już 2 mecz i 6 punktów ma na koncie właśnie ta drużyna.

W 3 kolejce gramy mecz u siebie z drużyną "Tęcza" Zręcin. To będzie nasz pierwszy mecz w roli gospodarza miejmy nadzieję, że taka mała inauguracja na własnym terenie będzie udana.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Guzikówka KrosnoHuragan Jasionka
Guzikówka Krosno 3:2 Huragan Jasionka
2012-10-20, 12:00:00

oceny zawodników »

Tęcza Zręcin - Florian Rymanów Zdrój
LKS Lubatówka - Burza Rogi
GKS Krościenko Wyżne - LKS Głowienka
Karpaty Krosno - Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka - Karpaty Klimkówka

Florian Rymanów Zdrój 1:2 LKS Lubatówka
Burza Rogi 4:2 GKS Krościenko Wyżne
LKS Głowienka 2:5 Karpaty Krosno
Guzikówka Krosno 3:2 Huragan Jasionka
Karpaty Klimkówka 4:2 Tęcza Zręcin

zostaw wiadomość
Latek
status Gadu-Gadu
patryko333
status Gadu-Gadu

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. patryko330 20