OZS Guzikówka Krosno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Najbliższe spotkanie - TRENING: Sobota 14:00 ! EuroBoisko ul.Bursaki w Krośnie !
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Florian Rymanów Zdrój - LKS Lubatówka 1:2
  • Burza Rogi - GKS Krościenko Wyżne 4:2
  • LKS Głowienka - Karpaty Krosno 2:5
  • Guzikówka Krosno - Huragan Jasionka 3:2
  • Karpaty Klimkówka - Tęcza Zręcin 4:2

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Komplet punktów w ostatnim meczu sezonu

• autor: kdzr_10, 2012-06-07 21:38

W środę szóstego czerwca, juniorska drużyna Guzikówki meczem z Rędzinianką Wojaszówka, zakończyła rozgrywki ligowe w sezonie 2011/2012...

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17stej na boisku w Wojaszówce. Mecz ten był dla nas o tyle ważny, że nie dość, iż przypadł mu tytuł ostatniego w sezonie 2011/2012, to było to pożegnanie zawodników z rocznika '93 z juniorską piłką.  Tego dnia, trener Marcin Józefowicz, tak jak z resztą wcześniej zakładano, miał do dyspozycji pełną, najsilniejszą kadrę, co dało mu spore pole manewru jeżeli chodzi o wyjściową jedenastkę. Początek spotkania to zdecydowana przewaga Guzikówki, która zdołała zamknąć drużynę z Wojaszówki na ich własnej połowie. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny, po zamieszaniu w polu karnym rywala zdobył Patryk Oszust. Chwilę później mogliśmy się cieszyć z dwubramkowej przewagi, po raz drugi z resztą dzięki Patrykowi, który wykończył podanie Damiana Juchy.  Późniejsze minuty spotkania to dwie bramki, których autorem okazał się Maciej Kędzierski. Na przerwę schodziliśmy więc z przewagą czterech bramek. W przerwie meczu, trener Józefowicz dokonał trzech zmian - bardzo dobrze dysponowanego tego dnia Mateusza Guzika w bramce zmienił Kamil Helon, za Damiana Juchę wszedł Mateusz Michalski, a Kędzierskiego zastąpił Wiśniewski. Druga część meczu nie różniła się zbytnio od pierwszej połowy - przewaga Guzikówki i nieliczne kontrataki gospodarzy.  Przez drugie 45 minut popis skuteczności zaserwował nam...obrońca - Alan Staszewski, który po podaniach Kuźmińskiego i Krakowieckiego, trzy razy pokonał bramkarza Rędzinianki. Gospodarze środowego meczu nie zostali jednak dłużni i w swoim ostatnim meczu w sezonie 2011/2012 strzelili honorową bramkę. Podsumowując - sezon zakończyliśmy zwycięstwem 7:1 na boisku rywala, co na pewno dało sporą satysfakcję. Jesteśmy po sezonie, teraz możemy się zastanowić "co by było gdyby...", ale czy w tym wypadku gdybanie ma jakikolwiek sens ? Już w najbliższą sobotę dowiemy się, które miejsce w tabeli ostatecznie zajmiemy, ciągle mając realne szanse na czwartą pozycję. Teraz czeka nas odpoczynek, a już niedługo rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu, czy lepszego ? Tego nie wie nikt. Pewne jest jedno - drużyna juniorów przejdzie gruntowną przebudowę, ze względu na zastąpienie młodszymi zawodnikami, chłopaków z rocznika '93, którzy do rozgrywek 2012/2013 przygotowywać będą się już z drużyną seniorską.

Skład OZS'u :

Guzik(46'Helon)-Hejnar(70'Burchała)-Staszewski-Mrozowski(65'Gryziec)-Ginalski-Sęp(65'Uliasz)-Krakowiecki-Jucha(46'Michalski)-Kuźmiński-Oszust(60'Winiarski)-Kędzierski(45'Wiśniewski)

Spotkanie poprowadził sędzia Wierdak T.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Guzikówka KrosnoHuragan Jasionka
Guzikówka Krosno 3:2 Huragan Jasionka
2012-10-20, 12:00:00

oceny zawodników »

Tęcza Zręcin - Florian Rymanów Zdrój
LKS Lubatówka - Burza Rogi
GKS Krościenko Wyżne - LKS Głowienka
Karpaty Krosno - Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka - Karpaty Klimkówka

Florian Rymanów Zdrój 1:2 LKS Lubatówka
Burza Rogi 4:2 GKS Krościenko Wyżne
LKS Głowienka 2:5 Karpaty Krosno
Guzikówka Krosno 3:2 Huragan Jasionka
Karpaty Klimkówka 4:2 Tęcza Zręcin

zostaw wiadomość
Latek
status Gadu-Gadu
patryko333
status Gadu-Gadu

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. patryko330 20