OZS Guzikówka Krosno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Najbliższe spotkanie - TRENING: Sobota 14:00 ! EuroBoisko ul.Bursaki w Krośnie !
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Florian Rymanów Zdrój - LKS Lubatówka 1:2
  • Burza Rogi - GKS Krościenko Wyżne 4:2
  • LKS Głowienka - Karpaty Krosno 2:5
  • Guzikówka Krosno - Huragan Jasionka 3:2
  • Karpaty Klimkówka - Tęcza Zręcin 4:2

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zwycięstwo po słabym meczu

• autor: kdzr_10, 2012-06-02 14:18

W dniu dzisiejszym w ramach 25 kolejki "B" Klasy juniorów pokonaliśmy drużynę Iwełki Iwla 4:1.

Spotkanie odbyło się na boisku za lodowiskiem, a nie jak pierwotnie mówiono - na Euroboisku. Zmiana ta spowodowana była tym, że w czasie, kiedy my mieliśmy zagrać swój mecz, Euroboisko było zajęte przez zawodników biorących udział w turnieju międzyszkolnym. Co do samego spotkania - nie było ono porywającym widowiskiem, nie zagraliśmy na miarę swoich możliwości i po raz kolejny zmarnowaliśmy sporo sytuacji do strzelenia bramki.  Pierwszego gola dla naszej drużyny, zdobył Patryk Oszust po podaniu Maćka Krakowieckiego. Patryk został tym samym strzelcem bramki numer 100  w sezonie 2011/2012. Mimo kilku dogodnych okazji, pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla Guzikówki. Na drugą część spotkania wyszliśmy z jedną zmianą - za Tomka Uliasza wszedł Tomek Kuźmiński. Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy straciliśmy bramkę na 1-1. Wzbudziło to w nas tylko dodatkową sportową złość. Bramkę na 2-1 zdobywamy po rzucie karnym wywalczonym przez Patryka Oszusta - skutecznym egzekutorem okazał się Mateusz Michalski, dla którego jest to pierwsza w oficjalnym spotkaniu bramka dla Guzikówki. W drugiej połowie trener Marcin Józefowicz wykorzystał wszystkie możliwe zmiany - za Michalskiego wszedł Helon, za Sępa Wilk, a za Gryźca Burchała. Druga część meczu była bardzo podobna do pierwszej - sporo sytuacji, z których powinny, a niekoniecznie padały bramki. Końcówka spotkania to popis naszego kapitana - Maćka Krakowieckiego, który najpierw podwyższa wynik na 3-1 bezpośrednim strzałem z rzuty rożnego (piłkę lekko trącił jeszcze obrońca gości), a później mocnym strzałem z boku pola karnego ustala wynik na 4-1. Podsumowując... krótko - wynik lepszy, niż gra.

Skład OZS'u :

M.Guzik - A.Staszewski - D. Hejnar - A. Sęp (55'P. Wilk) - P. Gryziec (75'D. Burchała) - M. Michalski (65'K. Helon) - M. Krakowiecki - T. Uliasz (46'T. Kuźmiński) - P. Oszust - T. Wiśniewski - M. Kędzierski

Najbliższy trening odbędzie się w  Poniedziałek o godzinie 18.30 na EUROBOISKU !

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Guzikówka KrosnoHuragan Jasionka
Guzikówka Krosno 3:2 Huragan Jasionka
2012-10-20, 12:00:00

oceny zawodników »

Tęcza Zręcin - Florian Rymanów Zdrój
LKS Lubatówka - Burza Rogi
GKS Krościenko Wyżne - LKS Głowienka
Karpaty Krosno - Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka - Karpaty Klimkówka

Florian Rymanów Zdrój 1:2 LKS Lubatówka
Burza Rogi 4:2 GKS Krościenko Wyżne
LKS Głowienka 2:5 Karpaty Krosno
Guzikówka Krosno 3:2 Huragan Jasionka
Karpaty Klimkówka 4:2 Tęcza Zręcin

Latek
patryko333

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. patryko330 20